L. p.

Imię i nazwisko

Szkoła/instytucja

Kategoria

1.

Anna Szewczyk

Centrum Kultury w Kamieniu

poezja śpiewana

2.

Sara Mila

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

3.

Zofia Rejzerewicz

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

4.

Roksana Stadnik

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

5.

Weronika Kozdra

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

6.

Maria Drelich

Centrum Kultury w Kamieniu

poezja śpiewana

7.

Nikola Kata

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

8.

Klaudia Butryn

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

9.

Gabriela Krawiec

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

10.

Natalia Kita

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

11.

Łucja Kurzyna

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

12.

Oliwia Sarzyniak

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

13.

Paulina Ozga

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

14.

Milena Borecka

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

15.

Paweł Skoczylas

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

16.

Emilia Paterek

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

17.

Klaudia Samołyk

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

18.

Zuzanna Bartnik

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

19.

Imane Bekkari

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

recytacja

20.

Dawid Nowak

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące
im. Cypriana Kamila Norwida w Stalowej Woli

poezja śpiewana

21.

Klaudia Toniak

Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego
w Rudniku nad Sanem

recytacja

22.

Natalia Masłowska

Zespół Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego
w Rudniku nad Sanem

poezja śpiewana

23.

Wiktoria Kida

Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu

recytacja

24.

Wiktoria Lesiczka

Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu

poezja śpiewana

25.

Karolina Madej

Liceum Ogólnokształcące im. Św. Stanisława Kostki w Kamieniu

recytacja

26.

Natalia Bednarz-Niemiec

Centrum Kultury w Kamieniu

poezja śpiewana

27.

Oliwia Bednarz

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

recytacja

28.

Klaudia Dziedzic

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

29.

Marta Wróbel

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

30.

Joanna Sikora

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

31.

Natalia Dziedzic

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

32.

Jola Zdeb

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

33.

Wiktoria Tama

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

34.

Kamila Tusznio

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

35.

Gabriela Kularz

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

36.

Elżbieta Flis

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

37.

Kamila Chudzik

Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego
w Stalowej Woli

poezja śpiewana

38.

Sylwia Piotrowska

Gminny Ośrodek Kultury w Krzeszowie

poezja śpiewana

39.

Grupa wokalna „Siódemka”

Dom Kultury w Sarzynie

poezja śpiewana