Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Montaż widowni składanej w budynku Gminnego Centrum Kultury w Kamieniu

Zadnie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

W związku z rozbudową nowej siedziby Gminnego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamieniu Gmina Kamień realizuje zadanie pn.: Montaż widowni składanej w budynku Gminnego Centrum Kultury w Kamieniu

Zadanie polega na zakupie i montażu widowni składanej dla publiczności liczącej 280 miejsc, stanowiącej wyposażenie na potrzeby prowadzenia działalności kulturalnej. Widownia zostanie zamontowana na Sali Widowiskowej w budynku Gminnego.

Zadanie to kolejny etap szerszego proj. polegającego na rozbudowie, przebudowie i nadbudowie oraz zmianie sposobu użytkowania dwóch istniejących jednokondygnacyjnych budynków technicznych na trzykondygnacyjny budynek Domu Kultury. Inwestycja zrealizowana zostanie w obiekcie technicznie nowym. Zakup widowni jest umotywowanym brakiem takiego wyposażenia.

Równocześnie zaplanowano nieobjęte zakresem zadania zakupy wyposażenia i roboty budowlane.

  1. Zakup i montaż widowni w obiekcie.
  2. Przeprowadzenie odbioru montażu widowni oraz uzyskanie pozwoleń na jej użytkowanie.
  3. Rozliczenie zadania.

Budżet zadania to 812 800,16 PLN a wartość dofinansowania ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego to: 220 000,00 PLN.

Banery/Logo